Targi Peryskop 3 – 4 marca 2016

W imieniu Zachodniopomorskiej Sieci Biur Karier reprezentującej większość uczelni w regionie, będącej partnerem wydarzenia zapraszamy wszystkich pracodawców do udziału w Targach Peryskop, które odbędą się w dniach 3 – 4 marca 2016 roku.

Będzie to doskonała okazja do pozyskania praktykantów/stażystów/pracowników spośród studentów i absolwentów naszej uczelni. Podczas Targów stworzymy Państwu również możliwość do przeprowadzenia wstępnych rozmów rekrutacyjnych w odrębnych pomieszczeniach zapewniających swobodę i poufność.

Celem Targów Peryskop jest budowanie trwałych więzi między przedsiębiorcami-pracodawcami i zachodniopomorskimi uczelniami, ponieważ to od tych relacji zależeć będzie najbliższa przyszłość gospodarki regionu. Zbudują ją kreatywni, innowacyjni przedsiębiorcy, którzy wykorzystają dostępne wsparcie: instrumenty finansowe, kadrę naukową, zaplecze uczelni, a także pomysłowość, która drzemie w młodym pokoleniu. Największym problemem przedsiębiorców stają się kadry, stąd misją Targów Peryskop jest nie tylko wsparcie i prezentacja oferty przedsiębiorstw kreatywnych i innowacyjnych, integracja biznesu ze światem nauki, ale także aktywizacja zawodowa studentów i absolwentów naszych uczelni.

„Peryskop pozwala wyjrzeć nieco ponad powierzchnię i dostrzec na horyzoncie niedaleki cel"

Wystawcy
:

- Przedsiębiorstwa i instytucje poszukujące pracowników, stażystów i praktykantów,

- Przedsiębiorstwa innowacyjne i kreatywne, poszukujące klientów biznesowych,

- Akademickie Biura Karier poszukujące pracodawców do współpracy,

- Instytucje wspierające finansowanie działalności przedsiębiorstwa.

Goście:

- Studenci i absolwenci wszystkich uczelni wyższych na Pomorzu Zachodnim,

- Kadra naukowa wszystkich uczelni wyższych na Pomorzu Zachodnim,

- Właściciele, menadżerowie i zarządzający biznesem, poszukujący kreatywnych rozwiązań, innowacyjnych projektów oraz finansowania dla nich,

- Dyrektorzy i kierownicy instytucji publicznych,

- Przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu,

- Przedstawiciele samorządów terytorialnych.

Liczba Wystawców: >60

Miejsce Targów: Service Inter-Lab (WZIEU US, ul. Cukrowa 12)

Ilość Zwiedzających: >3000 (wstęp wolny)

Oferta obowiązuje do 17 lutego 2016

Targom będą towarzyszyły tematyczne prezentacje, warsztaty, seminaria w sali konferencyjnej.

Zapewniamy kampanię reklamową i patronat medialny.

Zapraszamy Państwa do wzięcia czynnego udziału w tym unikalnym i prestiżowym wydarzeniu.

Prosimy o pilną decyzję – ilość miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy >>>

Regulamin udziału >>>