Festyn Rodzinny na Jasnych Błoniach

Uniwersytet Szczeciński zaprasza do wspólnej zabawy podczas festynu rodzinnego, który odbędzie się w ramach tegorocznych obchodów Święta US w niedzielę, 4 czerwca, na Jasnych Błoniach.

W programie całodniowego pikniku sportowego zaplanowano rozmaite wydarzenia dla wszystkich mieszkańców regionu: młodzieży, rodzin z dziećmi, studentów i wszystkich lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Podczas festynu odbędą się także zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych, m.in.: aerobik na trawie, animacje ruchowe dla dzieci, piłkarskie potyczki dla małych i dużych oraz malowanie twarzy we wszystkich kolorach tęczy, wspinaczka na ściance, warsztaty „Wiem co jem” oraz gra dla dzieci z nagrodami.

Dodatkowymi atrakcjami będą m.in.: warsztaty języka chińskiego dla najmłodszych, obserwacja okrzemek pod mikroskopem świetlnym i fotobudka.

Integralną częścią festynu będzie Uniwersytecka Gra Biegowa.

Start festynu: godz.11.00. Start gry biegowej: godz. 12.00. Finał konkursu „Nauka dodaje nam skrzydeł”: godz. 14.00.

Więcej informacji na stronie http://swieto.usz.edu.pl

pasek-sponsorski-wszystkie-ostateczne